Zháňate najvýhodnejšiu letenku?

Trinidad a Tobago Emperor Valley Zoo

Ubytovanie Trinidad a Tobago Emperor Valley Zoo


Trinidad a Tobago Emperor Valley Zoo Nie je na svete človek, ktorý by nemal rád zviera. Obdivovanie exotických zvierat je pre mnohých ľudí veľkou záľubou. Ak chcete zažiť niečo naozaj nezvyčajné, potom sa vyberte na návštevu jedného z najväčších zvieracích parkov na Karibiku. Emperor Valley Zoo, ktorý sa nachádza na ostrove Trinidad a Tobago, ponúka návštevníkom možnosť vidieť a spoznať množstvo druhov zvierat a byť na pokraji nadšenia.

Emperor Valley Zoo má jednu z najbohatších zbierok zvierat na svete, jedinečnú exotickú faunu a flóru. Sem patrí veľa druhov zvierat a vtákov, ktoré sú k vidieť ani nejde zabudnúť. Od krokodílov, korytnačiek, hadov, vrátane obrovských anakond až po lemurolów, jaguary alebo opice. Pre milovníkov ornitológie, park ponúka množstvo druhov psov, sovi, a mnohých iných vtákov, ktoré sa neraz vidia len vo filme. Pre tých, ktorí sa radi hrajú rodinu, Emperor Valley Zoo je ideálne miesto, kde môžu prežiť čas nielen dospeli, ale aj deti.

Okrem roztomilých zvierat môžu návštevníci navštíviť rôzne atrakcie a vystúpenia, ktoré sú organizované po celý deň. Už čoskoro si môžete pozrieť farmu, kde sa nachádza niekoľko druhov domácich zvierat. Okrem toho môžete sledovať žralokov, ktorí plávajú v obrovskej nádrži a niektoré z najnebezpečnejších hadov na svete. Medzi najzaujímavejšie atrakcie patrí aj vystúpenie so šelmami a opicami, kde návštevníci môžu vidieť apely a opice, ktoré sa chodia dokonca rozhovárať s človekom.

Ak sa rozhodnete, že chcete stráviť veľa času v Emperor Valley Zoo, môžete prenocovať priamo v parku. Tento zvierací park ponúka ubytovanie pre turistov, ktorí tam zostávajú dlhší čas. Vo vašom prípade, budete môcť vidieť a pozorovať zvieratá aj v nočnom režime a mať plné pohodlie. Ubytovanie v Emperor Valley Zoo vám zaručí skvelý zážitok a neopakovateľné zážitky, ktoré si budete pamätať na celý život.

Na záver si však treba uvedomiť, že Emperor Valley Zoo není len zábavným parkom, ale aj významným miestom, ktorý pomáha rôznym druhom zvierat zachovať sa v živote. Mnoho z panenských oblastí ostrova je dnes chránených zákonmi a zvieračie parky, ako aj Emperor Valley Zoo, hrajú v týchto opatreniach zásadnú úlohu. Preto, ak túžite vidieť zvieratá v ich prirodzenom prostredí a s cieľom ochrany, Emperor Valley Zoo vám ponúka naozaj nezabudnuteľný zážitok.


Dovolenka Trinidad a Tobago Emperor Valley Zoo


Trinidad a Tobago je ostrovný štát v Karibiku, ktorý ponúka mnoho zaujímavých miest pre turistov. Jedným z týchto miest je aj Emperor Valley Zoo, ktorý je najväčším zoologickým parkom na ostrovoch a súčasne aj najstarším zoologickým parkom v Západnom hemisphere.

Emperor Valley Zoo sa nachádza v horskom oblasti Port of Spain v Trinidad a Tobago a môže sa pochváliť širokou škálou divokej fauny a flóry z celého sveta. V zoologickom parku môžete vidieť rôzne druhy zvierat, vrátane opíc, tigrov, lesov, slonov, jaguárov, krokodílov a mnohých ďalších.

Ak ste priaznivci zvierat, určite si užijete prehliadku a interakciu so zvieratami, čo je zážitok, ktorý si na dovolenke v Trinidad a Tobago určite nenecháte ujsť. Okrem zvierat sa v zoologickom parku nachádza aj mnoho iných zaujímavých miest na návštevu, ako napríklad botanická záhrada a múzeum s výstavou o histórii zoologického parku.

Pre tých, ktorí sa radi učia o zvieratách a ich habitatoch, je park otvorený pre návštevu denne od rána do večera. Vstupné lístky na zoologický park sa pohybujú od 20 až po 30 USD a zahrňujú vstup do záhrady aj múzea.

V Emperors Valley Zoo si môžete prežiť nádherný zážitok ako v rodinnom kruhu, tak aj ako jednotlivec, pretože zoologický park ponúka mnoho zábavy a vzdelávania pre všetkých návštevníkov. Navyše, jeho poloha v blízkosti lesov a veľa zelených priestorov robia z tohto miesta ideálne miesto na relaxáciu a oddych po celodennom prehliadaní zvierat.

Dovolenka v Trinidad a Tobago je zaujímavým zážitkom, ktorý si nenecháte ujsť. Emperor Valley Zoo je jedným z najzaujímavejších miest v karibskom štáte a uistíme Vás, že pokiaľ sa rozhodnete navštíviť tento zoologický park, nebudete ľutovať. Tak neváhajte a vyskúšajte si tento nádherný karibský zážitok!


Počasie Trinidad a Tobago Emperor Valley Zoo


Trinidad a Tobago je karibský ostrovný štát, ktorý sa teší blahodárnejmu tropickému počasiu, v ktorom prevláda teplo a vlhkosť počas celého roka. Navštíviť Emperor Valley Zoo v stredisku Port of Spain v Trinidadi a Tobagu v takejto krajine je veľmi zaujímavé a zábavné, pretože si môžete užívať pestrú rôznorodosť fauny a flóry.

Emperor Valley Zoo je jedinou zoologickou záhradou na ostrove Trinidad a Tobago. Ponúka návštevníkom príležitosť spoznať miestnu exotickú faunu a flóru. Zoologická záhrada je rozdelená do niekoľkých sektorov. Okrem obvyklých sektorov, ako sú papagájom a opíc, návštevníci nájdu aj sektor obojživelníkov, krokodílov a hmyzu.

Jeden z najzaujímavejších sektoov je oblasť, v ktorej sa nachádza africká savana. Návštevníci sa môžu prechádzať medzi obrovskými zvieratami, ako sú leopardy, gepardy, nosorožci a pštrosové. Do tohto sektora sa pravidelne dostávajú aj zvieratá z miestnych rezervácií, ktoré sa stávajú divochmi a sú umiestnené do zväčšených ohrád.

Emperor Valley Zoo má aj veľký areál, kde sa nachádzajú mnohé druhy vtáctva. Návštevníci si môžu vychutnať pozorovanie vtákov v ich prirodzenom prostredí a dokonca sa zúčastniť na všednom kŕmení vtákov.

Samozrejme, ako aj v iných miestach s tropickým podnebím, na návštevníkov zoologického záhrady čakajú horúčavy a vysoká vlhkosť. Preto by ste sa pred návštevou mali pripraviť a zabezpečiť si dostatok tekutín a chrániť sa pred silným slnkom. Avšak, ak si budete riadiť svoju návštevu na dobu pred obedom alebo poobedňajších hodinách, bude to príjemné a celkom znesiteľné.

V každom prípade, ak sa chystáte navštíviť Trinidad a Tobago, nezabudnite zahrnúť Emperor Valley Zoo na svoj zoznam záujmov. Je to nezabudnuteľná skúsenosť, ktorá vám umožní spoznať miestnu exotickú flóru a faunu a okúsiť tropickú atmosféru tejto nádhernej krajiny.


Najčastejšie otázky a odpovede Trinidad a Tobago Emperor Valley Zoo


Otázky:

1. Kedy bola Emperor Valley Zoo založená?
2. Koľko druhov zvierat je v zoo?
3. Aké sú otváracie hodiny zoo?
4. Ako sa dostať do zoo?
5. Koľko stojí vstupenka do Emperor Valley Zoo?
6. Aké zvieratá môžem vidieť v zoo?
7. Je možné stravovanie v zoo?
8. Aké aktivity sú k dispozícii pre deti v zoo?
9. Je možné zorganizovať výlety pre skupiny v zoo?
10. Aké sú bezpečnostné opatrenia pre návštevníkov v zoo?

Odpovede:

1. Emperor Valley Zoo bola založená v roku 1952.
2. V zoo je viac ako 200 druhov zvierat.
3. Zoo je otvorená denne od 9:00 do 18:00 hod.
4. Najlepší spôsob, ako sa dostať do zoo, je taxík alebo súkromný automobil.
5. Vstupenka do Emperor Valley Zoo stojí približne 30 TT dolárov pre dospelých a 15 TT dolárov pre deti.
6. V zoo môžete vidieť rôzne druhy vtákov, plazov, rýb, cicavcov, atď.
7. Áno, v zoo je niekoľko reštaurácií a stánkov s občerstvením.
8. Deti môžu navštíviť detské ihrisko, pozrieť si predstavenia s papagájmi a iné aktivity.
9. Áno, pre skupiny je možné zorganizovať výlety vopred.
10. Návštevníci by mali dodržiavať pravidlá a pokyny zamestnancov zoo, aby mohli užiť bezpečnú návštevu.


Letenka Trinidad a Tobago Emperor Valley Zoo


Trinidad a Tobago sú karibské ostrovy, ktoré sú známe svojou krásnou prírodou a jedinečnou kultúrou. Pre milovníkov zvierat je však veľkou atrakciou návšteva Emperor Valley Zoo v hlavnom meste, Port of Spain. Ak hľadáte lacné letenky, ktoré vás dovedia na tieto nádherné ostrovy, určite by ste nemali zabudnúť na návštevu zoo.

Emperor Valley Zoo bol založený v roku 1947 a dnes patrí medzi najväčšie zvieracie záhrady v Karibiku. Nachádza sa na ploche viac ako 11 hektárov a v týchto priestoroch môžete vidieť rôzne druhy zvierat. Z každého kontinentu sveta sem boli dovezené vzácne druhy zvierat. Vo zvieracej záhrade môžete vidieť rôzne druhy papagájov, krokodílov, hadov, opíc, lemov, levov, tigerov a mnoho ďalších.

Vo zvieracej záhrade nájdete tiež národné druhy rýb a zriedkavé plazy, ktoré sú charakteristické práve pre tieto ostrovy. Celá záhrada je rozdelená do rôznych sektorov, ktoré predstavujú rôzne kontinenty sveta, a tým umožňujú návštevníkom vidieť tieto zvieratá v ich prirodzenom prostredí.

Keď navštívite Emperor Valley Zoo, mali by ste nechať dostatok času na prehliadku celého areálu. Okrem zvierat tu nájdete aj rôzne atrakcie a aktivít pre návštevníkov. Napríklad tu je malý zábavný park pre deti a tiež rôzne občerstvovacie stánky.

Ak si chcete užiť návštevu Emperor Valley Zoo čo najviac, odporúčame si s sebou vziať slnečné okuliare a opaľovací krém, najmä ak ste citlivý na slnečné lúče. Ďalej by ste mali mať so sebou dostatok vody, pretože počas horúceho počasia môže byť ľahko dehydrovane telo.

Ak plánujete cestovať do Trinidadu a Tobaga a navštíviť Emperor Valley Zoo, určite by ste mali zvážiť nákup letenky cez internet. Mnohé letecké spoločnosti sú ochotné ponúknuť špeciálne ceny leteniek, ak si ich rezervujete online skôr, než ich kúpite osobne v letiskovej kancelárii.

Zdrojom informácií pre tento článok bola oficiálna webová stránka Emperor Valley Zoo a iné internetové zdroje o Trinidadi a Tobagu.


Najväčší online výber leteniek

Zabezpečenie najnižšej ceny

97 percenta zákazníkov sú spokojní

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Výhodné letenky do celého sveta na jedinom webe.

Vyhľadať letenky