Zháňate najvýhodnejšiu letenku?

Singapur Adventure Cove Waterpark

Dovolenka Singapur Adventure Cove Waterpark


Singapur je jedným z najnavštevovanejších miest na svete a ponúka turistom množstvo zaujímavých aktivít a atrakcií. Jednou z týchto atrakcií je Adventure Cove Waterpark - vodný park plný zábavy a adrenalínu.

Adventure Cove Waterpark sa nachádza na pobreží Sentosy, malého ostrova na juhovýchodnom konci Singapuru. Vodný park ponúka celkovo 14 rôznych atrakcií a je ideálny pre každého, kto sa rád baví, pláva a má rád rýchle jazdy.

Jednou z najpopulárnejších atrakcií je Riptide Rocket, ktorá je najrýchlejšou tobogánovou jazdou v Adventure Cove Waterparku. Táto tobogánová jazda má celkovú dĺžku vyše 540 metrov a je určená pre dvoch jazdcov. Riptide Rocket ponúka množstvo zákrut a strmých klesaní, ktoré sú určené pre najodvážnejších.

Iným typom tobogánu je Pipeline Plunge, ktorý predstavuje tobogán so stúpaním. V tejto jazde sa môžu jazdci tešiť na rýchle prejazdy a rôzne efekty, ktoré urobia z jazdy úplne nezabudnuteľný zážitok.

Okrem týchto atrakcií ponúka Adventure Cove Waterpark aj množstvo iných možností zábavy a oddychu. Medzi najpopulárnejšie patrí Wave Pool, kde sa môžete vyhŕkať na vlnách. Rezervoár má vyše 7 000 m² a dokáže generovať vlny o výške až 1,5 metra.

Ďalšou zaujímavou atrakciou je Rainbow Reef, ktorá ponúka slnečné plávanie a zároveň možnosť sledovania rôznych druhov rýb, ktoré žijú v rezervoári plnom morských rýb. Návštevníci môžu pozorovať napríklad rybičky klovníky alebo žraloky, ktoré preplávajú tesne okolo nich.

Adventure Cove Waterpark ponúka navyše aj množstvo možností stravovania a nakupovania. K dispozícii sú rôzne občerstvenia a reštaurácie v parku alebo možno si zakúpiť suveníry a vstupenky na ďalšie atrakcie v Singapure v okolí.

Celkové hodnotenie parku je veľmi pozitívne a návštevníci sa môžu tešiť na nezabudnuteľné zážitky. Treba však dodať, že vstupenky do parku nie sú zrovna lacné, ale vďaka možnosti zakúpenia vstupeniek online môžete ušetriť pár dolárov.

Ak plánujete cestovať do Singapuru a hľadáte zábavu a adrenalín, Adventure Cove Waterpark je ideálnym miestom na relaxáciu a zábavu. Navyše, rezort Sentosa Island na ktorom vodný park je ponúka aj mnohé ďalšie atrakcie, ako napríklad Universal Studios či S.E.A. Aquarium, ktoré si môžete užiť po návšteve parku.


Najčastejšie otázky a odpovede Singapur Adventure Cove Waterpark


1. Aké sú otváracie hodiny Adventure Cove Waterpark?
Otváracie hodiny Adventure Cove Waterpark sa líšia podľa ročného obdobia a dňa v týždni. Aktuálne otváracie hodiny nájdete na oficiálnej stránke parku.

2. Koľko stojí vstupenka do Adventure Cove Waterpark?
Ceny vstupeniek sú rôzne podľa veku a typu vstupenky. Aktuálne ceny a ponuky nájdete na oficiálnej stránke parku.

3. Môžem si priniesť jedlo a nápoje do parku?
Nie je povolené prinášať vlastné jedlo a nápoje do parku. V parku sú k dispozícii rôzne reštaurácie a stánky s občerstvením.

4. Aké atrakcie sú v Adventure Cove Waterpark?
Park ponúka rôzne druhy atrakcií ako napríklad tobogany, vodopády, bazény s vlnami a riekou, pláž a mnoho ďalších.

5. Aké je kúpa plaviek a materiálu pre vodné atrakcie?
Vstup do parku vyžaduje plavky alebo materiál pre vodné atrakcie. Tieto materiály je možné zakúpiť v parku alebo si ich môžete priniesť zo sebou.

6. Je potrebné si rezervovať dopredu miesto v parku?
Nie, rezervácia miesta v parku nie je potrebná. Park má dostatočnú kapacitu na ubytovanie návštevníkov.

7. Aké sú bezpečnostné opatrenia v parku?
Park má bezpečnostné opatrenia ako napríklad čiapky, záchranné vesty a vysokokvalitné zariadenia na zachovanie bezpečnosti návštevníkov.

8. Je park prístupný pre osoby s obmedzenou pohyblivosťou?
Áno, park je prístupný pre osoby s obmedzenou pohyblivosťou. Park má bezbariérový prístup, zariadenia a služby pre osoby s obmedzenou pohyblivosťou.

9. Môžem si zapožičať uterák v parku?
Áno, v parku je k dispozícii zapožičanie uterákov.

10. Je v parku možné si vybaviť ubytovanie?
Nie, v parku nie je možné si vybaviť ubytovanie. V blízkosti parku však nájdete mnoho hotelov a apartmánov.


Letenka Singapur Adventure Cove Waterpark


Singapur Adventure Cove Waterpark: Vodný park, ktorý stojí za to navštíviť

Singapur je svetovo známy predovšetkým svojou modernou architektúrou, smotanými ulicami a sviežou a chutnou kuchyňou. Avšak, tento malý ostrov v juhovýchodnej Ázii ponúka oveľa viac než to. Ak hľadáte príjemné miesto na relax a zábavu, Singapur ponúka miesto na mape, ktoré by si určite mal navštíviť - Adventure Cove Waterpark.

Je to jedno z miest, ktoré nemožno prehliadnuť pri návšteve Singapuru. Tento vodný park bol otvorený v roku 2013 a je najmodernejším vodným parkom v Ázii. Nachádza sa na pobreží Sentosy a je ľahko dostupný pomocou verejnej dopravy, takže sa nemusíte obávať stratenia sa.

Park ponúka rôzne atrakcie a zábavu pre návštevníkov všetkých vekových kategórií. Ak ste milovníkmi adrenalínových zážitkov, môžete sa zúčastniť na rôznych tobogánoch, ktoré patria k najvyšším a najostrejším na svete. Napríklad, Dolphin Plunge je tobogán, ktorý prechádza v akváriu so delfínmi, takže si môžete vychutnať zážitok pozorovania delfínov počas svojho nezabudnuteľného zážitku.

Okrem tobogánov návštevníci vodného parku môžu vyskúšať aj lazy river, kde sa môžete pohodlne plaviť vo vode na nafukovacích kolieskach, alebo sa vybrať na wakeboarding. Inými slovami, vodný park má niečo pre každého.

Okrem zábavných atrakcií vodného parku sa môžete tiež pozrieť na ich nádherné akvárium a prechádzať sa podmorskými tunelmi, kde budete mať prehľad o rozmanitosti podmorského sveta.

Vodný park Adventure Cove zaujme tiež milovníkov jedla. V parku sú rôzne stánky s občerstvením a reštaurácie, v ktorých nájdete všetko od tradičného singapurského jedla a po ľahké občerstvenie ako hot-dogy a pizzu.

Ak hľadáte miesto na zábavu a relax po celodennom objavovaní miest Singapuru, Adventure Cove Waterpark je miesto, kde sa môžete skrývať pred teplým singapurským slnkom a stráviť nezabudnuteľný deň plný zábavy.

Pre svoju cestu do Adventure Cove Waterpark v Singapure si môžete kúpiť letenky online z pohodlia svojho domova a môžete si byť istí, že to bude najväčší zážitok počas vášho výletu.


Počasie Singapur Adventure Cove Waterpark


Singapur Adventure Cove Waterpark – fascinujúca zábava v tropickom počasí

Singapur je zelené mesto s tropickým podnebím, kde teploty často presahujú 30°C. Ak teda hľadáte cestovný cieľ na dovolenku, kde môžete uniknúť pred horúčavami, určite si naplánujte návštevu Singapuru. A ako by sa na tropické podnebie patrilo, tak najobľúbenejšou aktivitou tu sú plávanie a vodné zábavy. Ak teda máte radi adrenalín a rýchle jazdy, zájazd do singapurského Adventure Cove Waterpark vám môže ponúknuť neopakovateľný zážitok.

Adventure Cove Waterpark sa nachádza v resorte Sentosa Island a ponúka viac ako 15 rôznych atrakcií. Hlavná ikonická atrakcia sa volá Riptide Rocket a dovoľuje návštevníkom jazdiť na nafukovacích väčších kruhoch cez plnú rýchlosť až 36 km/h na 130-metrovej trati s takmer vertikálnymi zákrutami a naklánaním sa do strán. Táto atrakcia je určená pre dvoch či štyroch osôb, čo ju robí ideálnou voľbou pre rodinné zábavy.

Tí, ktorí dávajú prednosť väčšej rýchlosti a väčšej výzve, si môžu vyskúšať atrakcie Tantrum Alley, Wahana Pipeline a duálne jazdy Slide-up, ktoré predstavujú zaujímavé prekážkové trate s menšími a väčšími strmými zjazdovými časťami, čo vám umožní vychutnať si vodnú jazdu v plnej rýchlosti a zároveň po tejto jazde budete potrebovať zmrzačenú tvár. Pre tých, ktorí majú radi adrenalín a riziko, je určite najlepšou voľbou jazda na tobogáne Big Bucket Treehouse, ktorá vám zabezpečí vyváženú rovnováhu medzi horúčavami a osviežujúcou vodou.

Ak hľadáte niečo pokojnejšie, stále máte možnosť vychutnať si len prechádzku po vodách relaxačnej rieky Adventure River, kde budete môcť plávať tesne okolo rastlín a korálov, alebo sa osviežiť v oblasti Stingray Bay, kde si môžete vyskúšať kúpanie s krotkými žralokmi a drahými rybami. Navyše, sú tu aj vodné hry, ktoré môžete hrávať so svojimi deťmi ako napr. hru na loptu v bazéne, alebo skákať z jedného vysokého bloku na druhý do vody.

Adventure Cove Waterpark ponúka pestrú paletu aktivít, ktorá zaručuje zábavu pre každého. Je to miesto, kde si môžete užiť dovolenku a súčasne uniknúť pred horúčavami Singapuru v osviežujúcej vode dokonalého vodného parku. A tak, keď sa rozhodnete pre dovolenku v Singapure, odporúčam vám túto zábavnú atrakciu, kde si môžete užiť prirodzenú krásu okolia a zároveň získať nezabudnuteľný zážitok.


Ubytovanie Singapur Adventure Cove Waterpark


Singapur je jedno z najkrajších miest v Ázii, plné elegantnej architektúry a svetlomesta, ktoré odrazu stále rastú. Jeho nádherné pláže, chránené zálivy a pokojné lagúny sú medzi návštevníkmi veľmi obľúbené. Ak sa rozhodnete navštíviť Singapur, určite by ste nemali vynechať jeho najlepšie akvaparky, ktoré sú tak veľmi obľúbené medzi miestnymi obyvateľmi aj turistami z celého sveta.

Jedným z najkrajších aquaparkov v Singapure je Adventure Cove Waterpark. Táto zábavná oázis sa nachádza v areáli Sentosa, kde sa nachádzajú aj iné miesta ako Universal Studios Singapore, S.E.A. Aquarium a iné.

Adventure Cove Waterpark ponúka návštevníkom množstvo atrakcií a zážitkov, ktoré sú zamerané na rôzne vekové kategórie. Pre tých najmenších sú k dispozícii plytké a bezpečné bazény, kde sa môžu hravo baviť. Tu si môžu užiť rôzne vodné hry, člnkovanie, ale aj prejazdy v speciálnych vodných tokoch. Okrem toho sú tu rôzne zliatiny a tobogány, ktoré sú prispôsobené detom a prinášajú im neopakovateľný zážitok.

Pre dospelých návštevníkov je zase pripravená široká škála adrenalínových atrakcií, ako napríklad Wildwater Rapids, Spiral Wash Out, Riptide Rocket a mnoho ďalších. Určite si tu nájdu svoje obľúbené atrakcie, kde sa budú môcť prejaviť ako skutoční adrenalínoví nadšenci.

Okrem toho, Adventure Cove Waterpark ponúka aj niekoľko reštaurácií a kaviarní, kde si môžete oddýchnuť a občerstviť sa priamo na mieste. Za zmienku stojí aj fakt, že v letných mesiacoch sa tu konajú rôzne festivaly a akcie, kde si môžete užiť kvalitnú zábavu i počas letných večerov.

Pre návštevníkov, ktorí hľadajú ubytovanie v tomto okolí, tu máte niekoľko tipov. Radi by sme Vám predstavili tri hotely, ktoré sa nachádzajú v blízkosti Adventure Cove Waterpark – Resorts World Sentosa, Hard Rock Hotel Singapore a Festive Hotel.

Resorts World Sentosa je luxusné ubytovanie, ktoré ponúka pohodlné izby so všetkým vybavením a najvyšším komfortom. Je to ideálny hotel pre tých, ktorí vyhľadávajú štýlové a moderné ubytovanie.

Hard Rock Hotel Singapore je zameraný na mladých a dynamickejších návštevníkov, ktorí si radi užívajú nočný život a hudbu rockovej scény.

Festive Hotel naopak ponúka rodinné a priateľské prostredie, kde sa budú cítiť dobre ako deti, tak aj dospelí.

Celkovo Adventure Cove Waterpark a jeho blízke okolie je ideálne pre návštevníkov, ktorí si radi užívajú zábavu v rôznych doplnkových aktivitách. S množstvom možností na všetkých úrovniach – od adrenalínových atrakcií po jednoduché šantenia v plytkých bazénoch, má toto miesto čo ponúknuť pre každého. Bez ohľadu na to, kde sa rozhodnete byť ubytovaní, určite budete mať nezabudnuteľný zážitok v Adventure Cove Waterpark!


Najväčší online výber leteniek

Zabezpečenie najnižšej ceny

97 percenta zákazníkov sú spokojní

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Výhodné letenky do celého sveta na jedinom webe.

Vyhľadať letenky