Zháňate najvýhodnejšiu letenku?

Kuba Cayo Largo del Sur

Počasie Kuba Cayo Largo del Sur


Kuba je krajina, ktorá je známa svojimi plážami a krásnym počasím. Jeho východiskovou destináciou je Cayo Largo del Sur, ktorá sa nachádza na juhu ostrova. Cestovatelia sem prichádzajú, aby si užili slnka, pláže a morskej vody. Táto oblasť je zvrchovane turistická, takže je často navštevovaná v letných mesiacoch.

Počasie v Cayo Largo del Sur

Cayo Largo del Sur má typické karibské počasie s vysokými teplotami a vlhkosťou. Priemerná teplota v tomto meste sa pohybuje okolo 27 stupňov Celzia počas celého roka. Teploty sa však môžu v letných mesiacoch vystupovať až na 35 stupňov Celzia.

Okrem toho má Cayo Largo del Sur celoročne veľmi vysokú vlhkosť, ktorá sa pohybuje okolo 80 - 90 percent. Najvyššia miera zrážok sa zvyčajne vyskytuje v období od mája do októbra, kedy má Kuba hurikánovú sezónu. Aj keď pravdepodobnosť, že Cayo Largo del Sur bude zasiahnutý hurikánom, je nízka, cestovatelia by mali mať na pamäti, že toto obdobie môže priniesť viac dažďov.

Najlepší čas na návštevu Cayo Largo del Sur

Najlepší čas na návštevu Cayo Largo del Sur je od decembra do apríla. V tomto období sú teploty príjemné a zvyčajne nie je zvyšok ťažký. Toto obdobie je však aj špičkou sezóny, takže ceny za ubytovanie a dovolenky môžu byť vyššie ako počas iných mesiacov.

Ak hľadáte lepšie ceny, menej turistov a pochmúrnejšie počasie, môže byť jeseň a skoro zima dobrým obdobím na návštevu Cayo Largo del Sur. Najmä mesiace marec a apríl ponúkajú ideálne podmienky pre turistov, ktorí hľadajú pláže s čistou vodou a slnkom zohriate piesky.

Celkovo je počasie v Cayo Largo del Sur veľmi priaznivé pre cestovateľov, ktorí sa chcú vydať na dovolenku za slnkom a morskou vodou. Stačí si len zvoliť ten správny čas na návštevu podľa toho, čo vám najviac vyhovuje.


Ubytovanie Kuba Cayo Largo del Sur


Kuba, krajina rumu, spevov, a nedávno aj turistickej destinácie. Kuba ponúka svojim návštevníkom množstvo zážitkov, historických pamätihodností, ktoré sú vo svete známe, ale aj jedinečné pláže, azúrové more a pestrosť výsledku kultúry.

Cayo Largo del Sur, jedna z malebných tropických ostrovov, ktorá patrí pod Kubi, je tým správnym miestom pre tých, kto hľadajú úžasné prázdniny na Karibiku. Ostrov, ktorý je jedným z topov Karibiku, poskytuje k "liečeniu lovu" úžasné letoviská a hotely. Ak hĺadate ideálne ubytovanie na Cayo Largo del Sur, máme pre vás niekoľko tipov.

1. Melia Cayo Largo

Melia Cayo Largo je jeden z najlepších hotelov na Cayo Largo del Sur. Tento hotel je pre tých, ktorí hľadajú luxus a dokonalú dovolenku. Hotel disponuje 5 hviezdičkovým ratingom a ponúka množstvo služieb. Sú tu bazény, bar pri bazéne, wellness centrum a mnoho ďalších iných zariadení.

2. Sol Cayo Largo

Sol Cayo Largo je ďalší luxusný hotel na Cayo Largo del Sur. Hotel ponúka množstvo služieb a zariadení. Sú tu bazény, bar pri bazéne, wellness centrum, tenisové kurty, reštaurácie a mnoho ďalších zariadení. Tento hotel ponúka veľa atrakcií, ako sú napríklad vodné športy, ako kajak, vodné lyžovanie, plachtovanie a potápanie.

3. Villa Marinera

Villa Marinera je ideálnym miestom, ak chcete niečo iné a nie tak luxusné ako niektoré hotely. Tento hotel ponúka skutočne ten správny "ostrovný" zážitok. Ubytovanie v prízemnej budove poskytuje výhľad na more. V hoteli sa nachádza reštaurácia s miestnymi špecialitami a bar s nápojmi.

Ak hľadáte ubytovanie na Cayo Largo del Sur, máte na výber z množstva hotelov a letovísk. Bez ohľadu na to, či ste tu na rodinných dovolenkách, na romantickú dovolenku alebo na luxusný pobyt, Cayo Largo del Sur vám ponúkne všetko, čo potrebujete. Pripravte sa na nádherný pobyt na jednom z najkrásnejších ostrovov Karibiku.


Dovolenka Kuba Cayo Largo del Sur


Kuba je jednou z najexotičkejších destinácií, ktoré si môžete vybrať, a jedným z najlepších miest na Kube je bezpochyby Cayo Largo del Sur. Tento ostrov, ktorý sa nachádza na juhu Kuby, je prístupný len cez letisko a trajekt, čo z neho robí tom najvhodnejšie miesto pre turistov, ktorí hľadajú pokoj a relaxáciu.

Jednou z najväčších výhod Cayo Largo del Sur je, že je to malý ostrov, ktorý nie je preplnený turistami. Turisti sem prichádzajú viac preto, aby si užili krásu a prírodu, ako pre nočné zážitky. Na Cayo Largo del Sur je len niekoľko hotelov, ktoré však ponúkajú luxusné služby a ubytovanie.

Pláže sú hlavným dôvodom, prečo sa turisti prichádzajú na Cayo Largo del Sur. Pláže sú pôvabné, s bielym pieskom a krištáľovo čistou vodou Karibského mora. Najpopulárnejšie pláže sú Playa Sirena, Playa Paraiso a Playa Lindamar. K dispozícii sú aj vodné aktivity, ako sú potápanie, šnorchlovanie, rybolov a plavba na lodi.

Môžete sa tiež vybrať na výlet, ktorý vám umožní vidieť viac z Kuby. Navštívte niektoré miesta ako je mesto Trinidad, ktoré je zaradené do zoznamu UNESCO, alebo si prezrite koloniálne budovy v Cienfuegos.

Ak hľadáte skutočnú dovolenku plnú relaxu, pokoj a krásnej prírody, Cayo Largo del Sur na Kube je miesto pre vás. Je to ideálne miesto pre páry alebo rodiny s rôznymi záujmami. So svojim pokojom a krásou vás Cayo Largo del Sur určite upúta a poskytne vám nezabudnuteľné zážitky.


Najčastejšie otázky a odpovede Kuba Cayo Largo del Sur


1. Aké je Kuba Cayo Largo del Sur?
Kuba Cayo Largo del Sur je krásne ostrovné letovisko nachádzajúce sa na juhu Kuby.

2. Ako sa tam dostanem?
Môžete sa tam dostať letiskom Juan Gualberto Gómez v Varaderu a potom cestovať lodiou, lietadlom alebo autobusom.

3. Kedy je najlepší čas na návštevu Kuba Cayo Largo del Sur?
Najlepší čas na návštevu je medzi decembrom a aprílom, keď vlhkosť je nižšia a teploty sú miernie.

4. Aké sú najlepšie miesta na plávanie a potápanie?
Väčšina pláží na ostrove, ako je Playa Sirena a Playa Paraiso, sú pre návštevníkov bezpečné a ideálne na potápanie.

5. Aké sú najlepšie miesta na obdivovanie krajiny a prírody?
Najlepšie miesta na obdivovanie krajiny na denných výletoch sú Národný park Guanahacabibes, Salina del Sur a Laguna el Taburete.

6. Aké je miestne jedlo a čo si určite musím vyskúšať?
Miestne jedlo sa skladá z mäsa, rýb, morských plodov a zeleniny. Určite si musíte vyskúšať miestne plody mora ako humre a krevety.

7. Môžem zaplatiť kreditnou kartou?
Niektoré hotely a reštaurácie prijímajú kreditné karty, ale je najlepšie mať hotovosť.

8. Ako môžem získať vízum alebo povolenie na návštevu Kuby?
Vízum a povolenie na návštevu Kuby závisí od krajiny, z ktorej pochádzate. Najlepšie je kontaktovať veľvyslanectvo alebo konzulát Kuby v krajine, v ktorej bývate.

9. Ako sa môžem ochrániť pred komárami a inými hmyzom?
Najlepšie je používať repelenty na hmyz, nosiť dlhé rukávy a nohavice a používať siete na ochranu pokožky v noci.

10. Aké sú miestne kultúrne a historické atrakcie?
Medzi najlepšie miestne kultúrne a historické atrakcie v Kube Cayo Largo del Sur patria muzeá, ako je Muzeum rumu Havana Club a národné parky, ako je Národný park Guanahacabibes.


Letenka Kuba Cayo Largo del Sur


Kuba Cayo Largo del Sur: Ostrov slnka, mora a nekonečnej pláže

Ak hľadáte miesto, kde sa môžete oddýchnuť od rušného života a pozrieť si krásy prírody, potom ostrov Cayo Largo del Sur je tou správnou voľbou. Nachádza sa na juhu Kuby a je jedným z najkrajších a najďalej od civilizácie vzdialených miest na ostrove. Tento ostrov je miestom, kde nájdete nádherné pláže, ktoré vytvárajú dokonalú kombináciu jemného piesku a tyrkysovej vody.

Kúpanie v mori

Cayo Largo del Sur je malý ostrov, no okolité bariéry tvoria akýsi „bazénik“, ktorý sa však mení v závislosti od prílivu a odlivu. Bariéra poskytuje aquamarínovú vodu, ale príliv sa nevyhnutne prejavuje pohybom vody. Počas prílivu sa môžete vybrať na šnorchlovanie alebo zájdite hlbočej a objavte fascinujúci podmorský svet z ďalšieho hľadiska.

Plávať s delfínmi

Ak chcete zažiť niečo výnimočné, potom ste na správnom mieste! Ostrov Cayo Largo del Sur je známy svojimi delfínmi, ktoré sa stali symbolom tohto miesta. Môžete sa vybrať na skúsenosť plávania s delfínmi, kde sa dozviete viac o týchto zaujímavých tvoroch a zároveň si môžete vychutnať vizuálne stimulujúce stretnutie s podmorským svetom z iného uhla pohľadu.

Prechádzka po pláži

Ostrov poskytuje zábavu pre každého. Pre milovníkov prírody, ochutnávačov miestnych chutí a proste pre tých, ktorí sa chcú len relaxovať na pláži. Môžete si prejsť dlhým úsekom pláže a užívať si nádhernú scenériu. Je to miesto, kde môžete sledovať ako more postupne zmení farby na tyrkysovú.

Užijte si vaše dovolenky na mimoriadnom mieste - ostrov Cayo Largo del Sur. Nedá sa to popísať slovami, toto miesto musíte navštíviť a zažiť na vlastnej koži. Kúpať sa v mori, plávať s delfínmi a prechádzka po pláži sú len niektoré z neuveriteľných zážitkov, ktoré budete mať možnosť zažiť. Tak neváhajte a navštívte toto miesto plné krásy a prírodných scenérií, ktoré vám zostanú navždy v pamäti.


Najväčší online výber leteniek

Zabezpečenie najnižšej ceny

97 percenta zákazníkov sú spokojní

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Výhodné letenky do celého sveta na jedinom webe.

Vyhľadať letenky