Zháňate najvýhodnejšiu letenku?

Gabon N'Gomo Safari Park

Ubytovanie Gabon N'Gomo Safari Park


Gabon N'Gomo Safari Park je pútavým miestom pre tých, ktorí milujú prírodu a dobrodružstvo. Tento národný park sa nachádza v Gabone, ktorý sa nachádza na západnom pobreží Afriky. To znamená, že ak hľadáte miesto, kde si môžete vychutnať prírodu, zvieratá a miestne zvyky, potom by ste určite mali navštíviť tento park a získať ubytovanie v jeho srdci.

Keďže Gabon N'Gomo Safari Park je obklopený divokými zvieratami, ubytovanie tu zostáva jednou z hlavných otázok. Park ponúka rôzne možnosti ubytovania, ktoré sa prispôsobia vašim potrebám a zabezpečia, aby ste si užili svoj pobyt v plnej miere.

Medzi možnosti ubytovania, ktoré poskytuje, sú chatky a stany alebo luxusné chatky. Chatky sú zvyčajne menšie, ale sú vybavené všetkým potrebným vybavením pre vaše pohodlie. Stanovanie je tiež možnosťou pre tých, ktorí hľadajú skutočné dobrodružstvo.

Luxusné chatky sú určené pre tých, ktorí hľadajú komfort. Tieto chatky sú väčšie a poskytujú súkromie a pohodlie, ktoré potrebujete. K dispozícii sú tiež tiež klimatizované a majú súkromné kúpeľne.

Ubytovanie v Gabon N'Gomo Safari Park je nielen miestom, kde si môžete oddýchnuť po celodennom objavovaní divočiny. Poskytuje vám tiež možnosť vychutnať si miestne jedlá a pokrmy. Reštaurácia v parku ponúka rôzne druhy jedál, ako aj tradičné kuchyne, ktoré sa zameriavajú na miestne ingrediencie.

V parku nájdete nielen rôzne druhy zvierat, ale aj miestne kultúrne a tradičné praktiky. Park organizuje tiež rôzne aktivity a výlety, ktoré vám umožnia vidieť miestne zvieratá a kultúru z blízka.

Využite svoju príležitosť a pozrite si toto krásne miesto. Ubytovanie v Gabon N'Gomo Safari Park vám umožní vidieť Afriku zblízka a vychutnať si divočinu, ktorá je jedinečná v svojom druhu. A nezabudnite na to, že keď sa budete ubytovať v srdci národného parku, môžete sa stretnúť s niektorými z najkrajších tvorov na zemi.


Počasie Gabon N'Gomo Safari Park


Gabon N'Gomo Safari Park sa nachádza v srdci Gabónu, v strednej Afrike. Je to územie, kde sa môže stretnúť množstvo zvierat, ktoré patria medzi najväčšie a najzaujímavejšie v Afrike. Nachádza sa tu množstvo rôznych biotopov, ktoré podporujú rôznorodosť zvierat.

Počasie v Gabon N'Gomo Safari Park je vlhké a tropické, s vysokými teplotami počas celého roka. Teploty sa pohybujú okolo 25 až 30 stupňov Celzia. Najvyššie teploty sa vyskytujú počas daždivého obdobia, ktoré trvá od septembra do mája. V tomto období môže dôjsť k častým búrkam a príležitostným záplavám.

Suššie obdobie prichádza v júni a júli. Počas tohto obdobia sú teploty miernym, vyskytujú sa menej búrky a počasie je menej vlhké. To znamená, že je lepšia príležitosť pre návštevu parku, pretože vlhkosť spôsobuje, že je to pre niektorých ľudí neznesiteľné.

Safari park ponúka návštevníkom množstvo možností na pozorovanie zvierat. Najlepšie obdobia na safari sú v suchšom období, keď sa zvieratá snažia nájsť vodu a potravu. Medzi tieto zvieratá patrí gorily, sýkorky, slony, krokodíly, žirafy, pštrosy a množstvo druhov vtákov.

Celkovo platí, že počasie v Gabon N'Gomo Safari Park je teplé a vlhké počas celého roka. Ak sa chystáte na návštevu parku, odporúča sa, aby ste sa pripravili na daždivé obdobia a na vysokú vlhkosť. Okrem toho je dôležité používať príslušnú ochranu proti slnku a horúčave. Ak však vám to nevadí a ste pripravený pozorovať zvieratá v divočine, Gabon N'Gomo Safari Park je ideálnym miestom pre vás.


Najčastejšie otázky a odpovede Gabon N'Gomo Safari Park


Q: Aké zvieratá môžem vidieť v Gabon N'Gomo Safari Park?
A: Naša safari park ponúka k návšteve zvieratá ako slony, žirafy, zebry, antilopy, levy, gepardy, hyeny, krokodíly a mnoho ďalších.

Q: Koľko stojí vstupenka do parku Gabon N'Gomo Safari Park?
A: Cena vstupenky sa líši v závislosti od vekovej kategórie návštevníka. Pre dospelých je cena 20 eur, pre deti a študentov 15 eur a pre deti do 3 rokov je vstup do parku zdarma.

Q: Je potrebné rezervovať vstupenky vopred?
A: Áno, odporúčame vopred rezervovať vstupenky, najmä počas sezóny, keď je park vyhľadávaný.

Q: Má park vlastné reštaurácie alebo stravovacie možnosti?
A: Áno, v safari parku máme reštauráciu s ponukou jedál a nápojov.

Q: Je možné si vypozičať dalekohľad alebo inú optiku na pozorovanie zvierat?
A: Áno, na návštevu sa môžete pripraviť tým, že si v parku zakúpite dalekohľad alebo inú optiku na pozorovanie zvierat.

Q: Ako dlho by som mal stráviť v parku?
A: Odporúčame stráviť v parku minimálne pol dňa, aby ste prešli cez všetky časti parku a videli všetky zvieratá.

Q: Môžem si priniesť vlastné jedlo a nápoje do parku?
A: Áno, je možné si priniesť vlastné jedlo a nápoje do parku, ale prosíme o to, aby ste si odniesli aj svoje odpadky.

Q: Môžem si so sebou vziať svojho domáceho miláčika?
A: Nie, z dôvodu bezpečnostných opatrení a ochrany zvierat v parku nie je dovoľené vstupovať so svojimi domácimi zvieratami.

Q: Platia sa poplatky za parkovanie v parku Gabon N'Gomo Safari Park?
A: Nie, parkovanie je v našom safari parku zdarma.


Letenka Gabon N'Gomo Safari Park


N'Gomo Safari Park je jeden z najlepších turistických cieľov pre milovníkov prírody a exotických zvierat. Tento park sa nachádza v Gabone, ktorý leží na pobreží Atlantiku v západnej Afrike.

Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako sa dostať do N'Gomo Safari Parku, je pomocou letenky. Mnoho aerolínií ponúka lety do Gabonu, jednak zo severnej, ale aj južnej Afriky, ale tiež z Európy a Ázie. Najlepšie je však poradiť sa s miestnou cestovnou kanceláriou, ktorá vám pomôže vybrať najlacnejší alebo najvhodnejší let pre váš konkrétny prípad.

Po prílete do mesta Libreville, hlavného mesta Gabonu, si môžete prenajať auto alebo využiť služby miestnych prepravcov, ktorí vás zvedú priamo k vstupu do N'Gomo Safari Parku.

N'Gomo Safari Park má rozlohu viac ako 4 000 hektárov a je domovom mnohých exotických afrických zvierat, ako sú leopardi, krokodíly, šakali, hyeny, opice, slony, zebry, dikobrazi, antilopy a mnoho ďalších. V parku nájdete tiež množstvo druhov rastlín, ktoré robia zážitok z prechádzky parkom ešte krajším.

Okrem pozorovania zvierat v prírode ponúka park aj množstvo iných aktivít, ako sú jazda na koni, rybolov, kajakárske výlety po rieke a výlety loďou na vlahé lagúny.

Ak ste milovníkmi prírody a chcete stráviť svoju dovolenku v exotickom prostredí, N'Gomo Safari Park v Gabone je ideálnym miestom pre vás. Nechajte sa okúzliť krásou divokej prírody Afriky a užívajte si nezabudnuteľný pobyt v tomto unikátnom parku.


Dovolenka Gabon N'Gomo Safari Park


Dovolenka v N'Gomo Safari Parku v Gabone je jedinečný zážitok pre milovníkov zvierat a dobrodruhov. Tento národný park, ktorý sa rozprestiera na viac ako 110 000 hektároch, ponúka fascinujúce zážitky v krásnom prírodnom prostredí.

V N'Gomo Safari Parku sa nachádza bohaté spektrum afrických zvierat, ako sú levice, slony, žirafy, nosorožce, antilopy, hyeny, krokodíly a mnoho ďalších druhov. Dovolenka v tomto parku ponúka skvelé možnosti na pozorovanie a fotografovanie týchto zvierat v ich prirodzenom prostredí.

Pre tých, ktorí hľadajú skúsenosti nielen z pozorovania zvierat, N'Gomo Safari Park ponúka aj rôzne dobrodružné aktivity. Turisti si môžu vyskúšať jazdu na slonovi, prechádzky v prírode, alebo dokonca aj rybárčenie na rieke.

Okrem toho, turisti majú tiež možnosť navštíviť miestne kmeňy, ktoré žijú v oblasti Galláce, ktorú park obklopuje. Návštevníci sa môžu podeliť o kultúrne skúsenosti a učiť sa o miestnej historiese obývateľov Gabonu.

Jedným z vrcholov dovolenky v N'Gomo Safari Park je skrytá útulná bungalovová osada v strede parku, v ktorej sa ubytujete. Tieto bungalovy sú obklopené prírodou, v ktorých sa človek cíti skutočne súčasťou krajiny.

Ak sa chystáte na dovolenku do Gabonu, N'Gomo Safari Park by mal byť na vašom zozname must-visit miest. Návštevníci si môžu užiť krásu africkej fauny a fyty v prostredí, ktoré poskytuje neuveriteľný zážitok z dobrodružstva a relaxácie.


Najväčší online výber leteniek

Zabezpečenie najnižšej ceny

97 percenta zákazníkov sú spokojní

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Výhodné letenky do celého sveta na jedinom webe.

Vyhľadať letenky