Zháňate najvýhodnejšiu letenku?

Barbados St. Nicholas Abbey

Ubytovanie Barbados St. Nicholas Abbey


Barbados je karibský ostrov s bohatou históriou a kultúrou, ktorý ponúka mnoho možností na relax a zábavu. Ak hľadáte miesto na ubytovanie, ktoré vám umožní spoznať skutočnú atmosféru ostrova, nemôžete prehliadnuť St. Nicholas Abbey.

St. Nicholas Abbey je starobylá plantáž na severnom pobreží Barbadosu, ktorá sa nachádza v jednej z najstarších častiach ostrova. Plantáž bola založená v roku 1658 a odvtedy prešla niekoľkými majiteľmi, kým sa nedostala pod súčasnú prevádzku ako turistická atrakcia a miesto na ubytovanie.

Ubytovanie na St. Nicholas Abbey vám umožní prežiť autentický pobyt na karibskom ostrove. Popri zaujímavom okolí budete ubytovaní v romantických zrekonštruovaných chatkách, ktoré zachovávajú pôvodný šarm plantáže. V chatkách sa nachádza jedna spálňa s manželskou posteľou a sú vhodné pre jednu alebo dve osoby.

Okolie St. Nicholas Abbey je plné krásnych miest na objavovanie. Plantáž má rozsiahlu záhradu, kde sa nachádza množstvo kvetín a rastlín, čo je ideálne miesto na prechádzky a stretnutie s prírodou. Okrem toho tu nájdete aj historickú rumovú destilériu a múzeum, ktoré vám umožnia spoznať históriu plantáže a karibského ostrova.

Ubytovanie na St. Nicholas Abbey je ideálne pre tých, ktorí hľadajú trochu odpočinku a relaxu, ale zároveň sa chcú ponoriť do autentickej atmosféry Barbadosu. Prijímajú tu iba malý počet hostí, takže sa tu budete cítiť ako doma. Okrem toho, výhľad na more a krásna príroda vám poskytnú nezabudnuteľné zážitky.

Ak hľadáte ubytovanie na Barbados, St. Nicholas Abbey by malo byť na vašom zozname. Užite si jedinečný pobyt na karibskom ostrove v historickom a kultúrnom okolí.


Najčastejšie otázky a odpovede Barbados St. Nicholas Abbey


1. Kde sa nachádza St. Nicholas Abbey?

St. Nicholas Abbey sa nachádza na ostrove Barbados v Karibiku.

2. Aké sú otváracie hodiny St. Nicholas Abbey?

St. Nicholas Abbey je otvorené každý deň od 9:30 hod. do 15:30 hod.

3. Koľko stojí vstupenka do St. Nicholas Abbey?

Vstupenky stojia 20 dolárov pre dospelých a 10 dolárov pre deti od 6 do 12 rokov.

4. Čo môžem vidieť na St. Nicholas Abbey?

St. Nicholas Abbey ponúka návštevníkom možnosť vidieť historický zámok s 300-ročnou históriou, rumovú továreň a rumový archív, gulety, záhrady a mnoho ďalších atrakcií.

5. Kde sa dá kúpiť rum z St. Nicholas Abbey?

Rum z St. Nicholas Abbey sa dá kúpiť v obchode na mieste alebo na internetovej stránke spoločnosti.

6. Dajú sa na St. Nicholas Abbey stráviť celý deň?

Áno, na St. Nicholas Abbey sa dá stráviť celý deň a ponúka mnoho miest na relaxáciu a obedy.

7. Je možné sa na St. Nicholas Abbey objednať na oficiálne prehliadky?

Áno, je možné si objednať oficiálne prehliadky, ktoré sú vedené vyškolenej personálou.

8. Aké sú miesta, ktoré sa odporúčajú vidieť v okolí St. Nicholas Abbey?

V okolí stojí za návštevu napríklad Harrison's Cave, botanická záhrada Andromeda a pláže Bathsheba a Crane.


Počasie Barbados St. Nicholas Abbey


Barbados, známy ako "perla Karibiku", je jedným z najkrajších ostrovov v Karibiku. Nachádza sa v juhozápadnej časti Atlantického oceánu a ponúka obrovské množstvo zaujímavostí pre návštevníkov. Medzi najznámejšie miesta na Barbadosi patrí St. Nicholas Abbey, ktorá sa nachádza na severozápadnom pobreží ostrova.

Ak sa chystáte navštíviť Barbados a St. Nicholas Abbey, bude vám užitočné vedieť, ako bude počasie počas vašej návštevy. Väčšinou je to teplo a slnečno s teplotami okolo 28°C.

Počas letnej sezóny, od júna do septembra, teploty stúpajú a môžete očakávať vlhkosť a pravidelné krátke prehánky. Octóber až máj sú mesiace s menej dažďami a miernejšími teplotami, čo robí z tejto doby skvelý čas na návštevu. Dôležité je pamätať na to, že Barbados sa nachádza v krajine s veľmi ochranárskymi opatreniami v oblasti životného prostredia a zmeny klímy.

Ak sa chystáte navštíviť St. Nicholas Abbey, odporúča sa si obliecť lehké a pohodlné oblečenie s ochranou proti slnku. Zároveň odporúčame si vziať so sebou rakvu alebo dáždnik, pre prípad, že by sa zhoršilo počasie.

Vzhľadom k tomu, že St. Nicholas Abbey sa nachádza v hornatej oblasti Barbadosu, môže byť miesto o niečo chladnejšie ako ostatné časti ostrova. Výhodou je však to, že sem prichádza menej turistov ako na iné miesta na ostrove, takže si budete môcť užiť krásnu scenériu a pokojné prírodné prostredie.

V St. Nicholas Abbey môžete navštíviť historický dom z 17. storočia, robiť ochutnávky rumu a kaviáru, a vychutnať si prechádzky v zeleni okolo budovy. Ak preferujete kultúrne a historické zážitky, je St. Nicholas Abbey miestom, ktoré určite nevynecháte.

Na záver, povedzme si, že Barbados a St. Nicholas Abbey ponúkajú návštevníkom krásne počasie a zážitky po celý rok. Ak sa nechcete obmedzovať na lyžovanie alebo iné zimné športy, takže poletíte na dovolenku v exotických krajinách, táto destinácia určite stojí za to. Prajeme Vám príjemnú dovolenku a zážitky nad oceánom.


Letenka Barbados St. Nicholas Abbey


Ak hľadáte miesto s dokonalou kombináciou exotickej krásy, histórie a vynikajúceho rumu, to všetko v karibskom štýle, Barbados a St. Nicholas Abbey sú tou správnou voľbou pre vás.

St. Nicholas Abbey je skutočne výnimočné miesto na ostrove Barbados. Tento elegantný dom bol postavený v roku 1658 a je najstaršou a najlepšie zachovanou plantážou na tejto karibickej krajine. O jeho vzácnej histórii a architektonických zvláštnostiach môžete diskutovať hodiny. Návštevníci tu môžu stráviť celé hodiny objavovaním jeho krás a tajomstiev a zažiť prvotriedne zážitky.

Podľa miestnej legendy, na prestížnej plantáži bola vyrobená prvá dávka rumu v Karibiku. Je to miesto, kde si môžete vypiť niektorú z najlepších prémiových rumov na ostrove, ktorým sa pochváli Barbados. Všetky produkty St. Nicholas Abbey sú vyrobené podľa tradičných metodík, ktoré používali v minulosti na tejto plantáži. V týchto dňoch sú tiež testované s najmodernejšími technológiou, aby sa uistili, že výsledný produkt zodpovedá najvyšším kvalitatívnym požiadavkám.

Návštevníci môžu zažiť tácky z rumu od prvotriednych sommeliérov, ktorí vám priblížia históriu ich výroby a príbehy za týmto jedinečným nápojom. Miestne turistické sprievodcovia vám radi poskytnú informácie o celom procese výroby rumu a ochutnávkach, ktoré sú k dispozícii.

Okrem výroby rumu sú v St. Nicholas Abbey k dispozícii aj tradičné prochádzky po záhradách. Môžete sa zmestiť medzi farmárskymi zvieratami, ako je kozy, sliepky a ovce, alebo si prejsť po malých plantážach.

St. Nicholas Abbey je skutočne jedinečné miesto, ktoré sa navzdory svojej minulosti nesnaží smerom k moderným trendom. Ak hľadáte miesto na relax a na objavovanie niečoho, čo láka vaše vedomosti a záujem, potom vám túto kombináciu odporúčame nechať si prejsť ústami.

Barbados s St. Nicholas Abbey určite zodpovedajú vo veľkej miere všetkým tým, ktorí hľadajú dokonalú kombináciu histórie, rumu, krás a romantiky. Určite sa sem treba vypraviť, ak štúdium záhad karibského života a krajín je vašim mečom.


Dovolenka Barbados St. Nicholas Abbey


Barbados je ostrov v Karibiku s krásnou přírodou a kulturním bohatstvím, které přilákává turisty z celého světa. Mezi nejpopulárnější turistické destinace v zemi patří historická stavba St. Nicholas Abbey, která se nachází v severní části ostrova.

St. Nicholas Abbey byl postaven v roce 1658 a původně sloužil jako plantážní dům pro pěstování cukrové třtiny. V průběhu let se stavba měnila několikrát a byla přidána řada dalších budov, včetně rumové destilérie. Dnes je St. Nicholas Abbey pozoruhodnou stavbou, která dokonale zdobí přírodní okolí a je důležitou památkou na historii Barbadosu.

Co se týče dovolené na Barbadosu, St. Nicholas Abbey je jedním z nejoblíbenějších míst pro turisty, kteří chtějí poznat turistickou atrakci, která je zároveň celosvětově známá. Nabízí se zde například prohlídka domu, jeho okolí a historie, ukázka výroby rumu či místních koloniálních láhví, a také místní trh s lahůdkami.

Turisté také mohou využít turistické prohlídky v okolí St. Nicholas Abbey. Mezi nejzajímavější atrakce patří například návštěvy botanických zahrad, plavby na lodích po okolním moři, kajakování, nebo výlety na hory nebo do kamenolomů.

Barbados je také velmi oblíbeným místem pro milovníky surfování a plavání. Pláže na východním pobřeží jsou ideální pro ty, kteří chtějí zkusit své surfařské schopnosti. Toto pobřeží je ale mnohem drsnější než jeho západní část a turisté by měli být opatrní.

Co se týče ubytování, turisté si mohou vybrat z celé řady luxusních hotelů a resortů, stejně jako z populárních apartmánů a vil. Cena ubytování se liší podle výběru a mnohdy záleží na ročním období. Pokud cestujete na Barbados v mimo sezóně, ceny bývají často o něco nižší.

Pokud hledáte nezapomenutelnou dovolenou, Barbados St. Nicholas Abbey je ideálním místem pro vás. Nabídne vám nejen krásnou přírodu a zajímavou historii, ale také mnoho aktivit pro celou rodinu, které si budete pamatovat po celý život.


Najväčší online výber leteniek

Zabezpečenie najnižšej ceny

97 percenta zákazníkov sú spokojní

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Výhodné letenky do celého sveta na jedinom webe.

Vyhľadať letenky