HobbyNET: Recepty · Formula 1 * www.nic.sk - webhosting a registrácia domén *
Motormánia - Úvodná stránka
   
SVET MOTOROV

Vyhľadávanie

Anketa

Koľko investujete do hudby v aute? Autorádio + reproduktory atď.?

(Odpovedalo 5715 ľudí)

do 5.000 Sk (1935)

do 10.000 Sk (1044)

do 20.000 Sk (865)

viac ako 20.000 Sk (964)

neinvestujem (907)Nastavenie
» Domáca stránka
»

RSS export

27. okt 2003 (00:02) - Press - Akčné modely

OPÄŤ VYNIKAJÚCA PONUKA VOZIDIEL FORD

Summit Motors Slovakia, výhradný importér vozidiel Ford oznámil, že v tomto roku naposledy rozširuje paletu špeciálnych limitovaných sérií vozidiel Ford.


Ford
Limitované edície Fiesty, Focusa, Mondea a Transita pod názvom Centennial doplnia ďalšie cenovo zvýhodnené rady nazvané Jubileum a Jubileum Plus. Rozšírenie ponuky sa týka najobľúbenejších modelov Ford, čiže opäť ide o Fiestu, Focus, Mondeo a špeciálna ponuka je k dispozícii aj v prípade Forda Transit. Výročná séria je doplnená aj o vozidlo kategórie UAV Ford Fusion. Vďaka tomu má Ford na Slovensku zatiaľ najširšiu ponuku zvýhodnených vozidiel vôbec.

Ford Fiesta Jubileum
Zástupca značky v najpočetnejšej triede slovenského trhu Ford Fiesta je ešte k dispozícii aj vo verzii Centennial a Centennial plus, ale v súčasnosti už ide iba o niekoľko posledných kusov. Veľký úspech tejto akcie umožnil dohodu o cenách importéra s výrobcom Ford Motor Company a Fiesta je v súčasnosti v ponuke v ďalšej limitovanej sérii nazvanej Jubileum. Navyše sa podarilo zachovať výhodné ceny z akcie Centennial a jediným rozdielom v lacnejšej verzii Jubileum je ergonomicky tvarovaný volant namiesto koženého poťahu volantu. Ten je k dispozícii v ponuke Jubileum plus. Ponuka Jubileum sa týka motorových verzií Duratec 1,3i a Duratec 1,4 16V.

Ford Fusion Jubileum
Sté výročie založenia automobilky Ford prinieslo dočasnú úpravu cien aj v prípade nedávno úspešne uvedeného Forda Fusion – unikátnej kombinácie ľahkého offroadu a malého vanu. Ford Fusion Jubileum prináša cenové zvýhodnenie od 48 000 po 69 000 korún v závislosti od verzie. Štandardom ponuky je však protiblokovací systém ABS a originálny audiosystém Ford. Vo vyšších verziách ide aj o manuálne ovládanú klimatizáciu, ktorá je zahrnutá v cene vozidla. Ceny Forda Fusion Jubileum sa pohybujú od 469 000 až 589 000 korún.

Ford Focus Centennial
Ford Focus, zatiaľ najúspešnejší Ford na slovenskom trhu, je ešte do konca kalendárneho roka vo verzii Centennial od základnej ceny 529 tisíc korún. V tejto cene je už zahrnutá manuálne ovládaná klimatizácia, elektrické ovládanie spätných zrkadiel a predných okien, predné svetlá do hmly, centrálne uzamykanie s diaľkovým ovládaním v kľúči a podobne. Každý Focus je už vybavený výškovo nastaviteľným sedadlom vodiča a štvorsmerovo nastaviteľným volantom. Všetky benzínové motorové verzie v rámci ponuky Ford Focus Centennial sú cenovo pod hranicou 600 000 korún.

Špeciálna ponuka Mondeo
S očakávaným nástupom faceliftovaného Mondea súvisí vynikajúca cenová ponuka na Ford Mondeo v aktuálnych verziách. Zľava v prípade jednotlivých verzií motorov a výbav je v rozmedzí 40 až 70 tisíc korún. Mondeo Centennial je oproti bežnej ponuke zlacnené ešte o 30 tisíc korún a v cene vozidla je dnes aj metalický lak. Ponuka síce týka vybraných výbavových stupňov, ale zahŕňa väčšinu motorových i karosárskych verzií Mondea.

Ford Transit Jubileum a Ford Transit Extra
V prípade Transita je v ponuke dvojica cenovo zvýhodnených dodávok, nazvaných Jubileum, a Extra. Ford Transit Jubileum je nová limitovaná edícia. Zahŕňa dve verzie karosérie a dve verzie motorov. Opäť ide o najžiadanejšie vany na našom trhu – krátky rázvor SWB so základnou strechou a so zvýšenou strechou.
Ponuka Transit Extra je ešte širšia, vzhľadom na veľký záujem zákazníkov sa do špeciálnej ponuky dostala aj verzia s predĺženým rázvorom náprav MWB. Základná cena v prípade oboch verzií je 549 000 korún bez DPH.

Súvisiace články:
9. okt 2003 FORD TRANSIT CONNECT ZBIERA OCENENIA (Aktuality z domova)
3. okt 2003 TEST: Ford Fusion 1.6 16V Duratec Comfort – sympatický mestský minioff-road (Testujeme)
8. aug 2003 FORD ZNIŽUJE CENY ZA “KOLÍZNE” DIELY (Aktuality zo sveta)
28. júl 2003 FORD TOURNEO CONNECT NA SLOVENSKOM TRHU S ODPOČTOM DPH (Aktuality z domova)
18. júl 2003 SLOVENSKÉ CESTY OSVIEŽI FORD STREETKA (Aktuality z domova)
9. júl 2003 PRODUKCIA FORDA FOCUS C-MAX SA ZAČÍNA (Aktuality zo sveta)
3. júl 2003 FORD -VÝNIMOČNÉ AUTÁ TERAZ ZA VÝNIMOČNÉ CENY (Aktuality z domova)
20. jún 2003 Kuriozitka: STOROČNÝ SID OSLAVUJE S FORDOM (Aktuality zo sveta)
13. jún 2003 FORD POMÁHA PRI REKONŠTRUKCII TRENČIANSKEHO HRADU (Aktuality z domova)
19. máj 2003 ADAC určil Ford Fiesta ako najspoľahlivejšie vozidlo v triede malých áut (Aktuality zo sveta)Diskusia k článku
Pridaj svoj názor do diskusie
Článok

» Verzia pre tlač

» Diskusia

Nové články

» Hľadáte kvalitné a lacné disky od spoľahlivého predajcu?

» DRIVING CHALLENGE – nový fenomén

» Rossi po triumfe v USA najúspešnejším v histórii

» Ktoré vozidlá a ktorí vodiči majú lepšie sadzby povinného zmluvného poistenia?

» Volkswagen a Škoda Auto stavajú nový výrobný závod.

» Rekordné predaje Hyundai v septembri

» 100 predaných áut cez internetový obchod s novými autami


(c) 2002-2005 Motormánia.sk. , Webhosting poskytuje nic.sk . Cached on 27/05/18 19:40:11