HobbyNET: Recepty · Formula 1 * www.nic.sk - webhosting a registrácia domén *
Motormánia - Úvodná stránka
   
SVET MOTOROV

Vyhľadávanie

Anketa

Koľko investujete do hudby v aute? Autorádio + reproduktory atď.?

(Odpovedalo 5715 ľudí)

do 5.000 Sk (1935)

do 10.000 Sk (1044)

do 20.000 Sk (865)

viac ako 20.000 Sk (964)

neinvestujem (907)Nastavenie
» Domáca stránka
»

RSS export

14. sep 2001 (00:05) - Marek Michálek - Podujatia

22.septembra v Porúbke pri Žiline dostanú motocykle krídla na akcii nazvanej Red Bull GetOnTop.

Na slovenskej premiére v tomto neobvyklom a obzvlášť zaujímavom športe budú súťažiaci pretekať v dvoch kategória: Sériové a špeciálne motocykle bez obmedzenia objemových tried a kategória Kreativita.


redbull
Slovenská premiéra tohto pre divákov zaujímavého a atraktívneho športu sa odštartuje 22.septembra (Sobota) 2001. Súťaže Red Bull GetOnTop sa v sobotu zúčastnia špičkoví a skúsení pretekári, ktorí predvedú slovenskej motoristickej verejnosti určite špičkové výkony. Na trati dlhej 210 metrov sa nás divákov jazdci pokúsia presvedčiť o tom, že slogan „Red Bull vám dáva krídla.“ je naozaj pravdivý. Cieľ všetkých pretekárov je viac než jasný. Dostať svojho okrídleného tátoša do najvyššie položeného bodu na extrémne prudkej trati dlhej 210 metrov.

Ako som v úvode spomenul v Porúbke pri Žiline sa bude pretekať v dvoch kategóriach a to: Sériové a špeciálne motocykle bez obmedzenia objemových tried a kategória Kreativita. V prvej zo spomínaných kategórii záleží vo veľkej miere na zručnosti jazdca a na výkone jeho stroja. Hodnotí sa schopnosť dostať motocykel do čo najvyššie položenej méty vo veľmi prudkom kopci. V druhej kategórii na zručnosti až tak moc nezáleží a nezáleží ani ako vysoko sa jazdec dostane ale hodnotí sa vzhľad a originalita. To však neznamená, že by táto kategória bola jednoduchšia, skôr naopak.

„Bombónikom“ pre mnohých priaznivcov moto-športu bude aj exhibičné vystúpenie jazdca s menom Petr Kuchař v disciplíne Freestyle motocross. Pri Petrovej exhibičnej jazde, ktorá je plná skokov a rôznych trikov budete dozaista od úžasu ovárať ústa a tajiť dych.

Preto ak ste doposiaľ niečo podobné videli len v TV na zahraničných športový kanáloch, s úžasom ste pozerali čo možné aj nemožné jazdci so svojimi motocyklami dokážu a vždy ste túžili sa takejto akcie zúčastniť máte teraz možnosť v obci Porúbka pri Žiline dňa 22.septembra 2001 (Sobota).

Program akcie Red Bull GetOnTop nájtede TU!

Pre tých ktorý nevedia kde sa obec Porúbka nachádza mám jednoduchú navigáciu:

Návštevníci zo Severného a Východného Slovenska: Potrebné je ísť smer Žilina a potom na kruhovom objazde v Žiline odbočiť smer Rajec. Na deviatom kilometri tejto cesty sa nachádza miesto činu.

Návštevníci zo Západného Slovenska: Môžete postupovať podobne ako návštevníci zo Severného Slovenska, teda cez Žilinu, alebo si to môžete skrátiť, ak v Považskej Bystrici na svetelnej križovatke (pri Pošte) odbočíte smer Rajec a potom pokračujete v Rajci smer Žilina. Medzi Rajcom a Žilinou sa nachádza obec Porúbka.


redbullSúvisiace články:
6. apr 2005 Liuzzi nahradí Kliena (Motoršport)
28. sep 2001 V Porubke pri Žiline motocykle dostali skutočne krídla. (Motoršport)Diskusia k článku
Pridaj svoj názor do diskusie
Článok

» Verzia pre tlač

» Diskusia

Nové články

» Hľadáte kvalitné a lacné disky od spoľahlivého predajcu?

» DRIVING CHALLENGE – nový fenomén

» Rossi po triumfe v USA najúspešnejším v histórii

» Ktoré vozidlá a ktorí vodiči majú lepšie sadzby povinného zmluvného poistenia?

» Volkswagen a Škoda Auto stavajú nový výrobný závod.

» Rekordné predaje Hyundai v septembri

» 100 predaných áut cez internetový obchod s novými autami


(c) 2002-2005 Motormánia.sk. , Webhosting poskytuje nic.sk . Cached on 27/05/18 19:41:20